- Model: DT20115-2
- Weight: 0.10kg
- Dim: 120.00mm x 2.00mm x 2.00mm
- SKU: DT20115-2
- UPC: 6009515811952
R 61.90
Ex VAT: R 53.83
For 15 or more items, click to quote
Segmented Diamond Blade
Diameter: Ø115mm
Arbor: Ø22.23mm
Body Thickness: 1.0mm
| Product Weight | 100g |
| Diameter | Ø115mm |
| Arbor | Ø22.23mm |
| Body Thickness | 1.0mm |
| Segment Height | 8mm |
| Segment Length | 35mm |
| Segment Thickness | 2.1mm |