  • Model: DT20115-2
  • Weight: 0.10kg
  • Dim: 120.00mm x 2.00mm x 2.00mm
  • SKU: DT20115-2
For 15 or more items, click to quote
Segmented Diamond Blade
Diameter: Ø115mm
Arbor: Ø22.23mm
Body Thickness: 1.0mm
Product Weight 100g
Diameter Ø115mm
Arbor Ø22.23mm
Body Thickness 1.0mm
Segment Height 8mm
Segment Length 35mm
Segment Thickness 2.1mm