  • Model: TCGR200-3
  • Weight: 1.43kg
  • Dim: 205.00mm x 205.00mm x 30.00mm
  • SKU: TCGR200-3
For 15 or more items, click to quote
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø200mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm