- Model: TCGR150-7
- Weight: 0.77kg
- Dim: 155.00mm x 155.00mm x 25.00mm
- SKU: TCGR150-7
- UPC: 6009515833909
For use with bench grinders to grind all types of steel.
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm