  • Model: TCGR150-12
  • Weight: 0.83kg
  • Dim: 155.00mm x 155.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCGR150-12
For 15 or more items, click to quote
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind all tempered and hardened steel.
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm