  • Model: TCGR150-11
  • Weight: 0.68kg
  • Dim: 168.00mm x 166.00mm x 44.00mm
  • SKU: TCGR150-11
For 15 or more items, click to quote
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm