  • Model: TCDB70350
  • Weight: 1.86kg
  • Dim: 356.00mm x 356.00mm x 10.00mm
  • SKU: TCDB70350
  • UPC: 6009515824914
R 1,469.90
Ex VAT: R 1,278.17
For 5 or more items, click to quote
Diamond blade for metal cutting
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm