  • Model: TCDB70300
  • Weight: 1.26kg
  • Dim: 300.00mm x 306.00mm x 6.00mm
  • SKU: TCDB70300
  • UPC: 6009675088140
R 1,322.90
Ex VAT: R 1,150.35
For 5 or more items, click to quote
Diamond blade for metal cutting
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm