  • Model: TCDB70230
  • Weight: 0.62kg
  • Dim: 254.00mm x 270.00mm x 270.00mm
  • SKU: TCDB70230
  • UPC: 6009675088133
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 645.90
Ex VAT: R 561.65
For 10 or more items, click to quote
Diamond blade for metal cutting
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø230mm
BORE: Ø22.23mm