  • Model: TCDB70230-1
  • Weight: 0.62kg
  • Dim: 252.00mm x 270.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB70230-1
  • UPC: 6009515858773
R 822.90
Ex VAT: R 715.57
For 10 or more items, click to quote
Professional Series Diamond blade 230mm