  • Model: TCDB50115
  • Weight: 1.11kg
  • Dim: 188.00mm x 140.00mm x 3.00mm
  • SKU: TCDB50115
For 15 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø115mm