  • Model: TCDB30115
  • Weight: 0.12kg
  • Dim: 130.00mm x 142.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB30115
For 15 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø115mm