- Model: TCDB20350-6
- Weight: 1.88kg
- Dim: 368.00mm x 388.00mm x 12.00mm
- SKU: TCDB20350-6
- UPC: 6009515819743
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm