  • Model: TCDB20350-5
  • Weight: 1.99kg
  • Dim: 370.00mm x 320.00mm x 7.00mm
  • SKU: TCDB20350-5
  • UPC: 6009515819736
R 1,645.90
Ex VAT: R 1,431.22
For 5 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Hot pressed, long life and segmented.
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm