  • Model: TCDB20350-4
  • Weight: 2.04kg
  • Dim: 370.00mm x 220.00mm x 6.00mm
  • SKU: TCDB20350-4
  • UPC: 6009515819705
R 3,155.90
Ex VAT: R 2,744.26
For 2 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm