- Model: TCDB20300-16
- Weight: 1.40kg
- Dim: 375.00mm x 315.00mm x 7.00mm
- SKU: TCDB20300-16
- UPC: 6009515820183
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm