  • Model: TCDB20115-5P
  • Weight: 0.44kg
  • Dim: 112.00mm x 112.00mm x 12.00mm
  • SKU: TCDB20115-5P
  • UPC: 6009515839871
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 307.90
Ex VAT: R 267.74
For 15 or more items, click to quote
Segmented Rim for building materials 115mm Bulk Pack
PROFESSIONAL
For concrete, brick, concrete pavers, masonry/block, hard/reinforced concrete, and limestone
Professional Series Diamond Blade with Segmented Rim for building materials. Standard 22.23mm bore size to fit all makes of handheld angle grinders.