  • Model: TCDB1430115
  • Weight: 0.12kg
  • Dim: 168.00mm x 2.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB1430115
For 15 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Laser welded and turbo segmented.
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm