- Model: TCDB1420230
- Weight: 0.64kg
- Dim: 254.00mm x 276.00mm x 275.00mm
- SKU: TCDB1420230
- UPC: 6009675084128
TYPE:
Laser weld and industrial segmented.
DIAMETER: ø230mm
BORE: Ø22.23mm