  • Model: TCDB1420115
  • Weight: 0.12kg
  • Dim: 126.00mm x 140.00mm x 140.00mm
  • SKU: TCDB1420115
For 15 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Laser weld and industrial segmented.
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm