  • Model: TCDB1220230
  • Weight: 0.64kg
  • Dim: 254.00mm x 272.00mm x 272.00mm
  • SKU: TCDB1220230
  • UPC: 6009675084098
R 639.90
Ex VAT: R 556.43
For 10 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Hot press and segmented.
DIAMETER: ø230mm
BORE: Ø22.23mm