  • Model: TCDB1110230-2
  • Weight: 0.63kg
  • Dim: 280.00mm x 260.00mm x 3.00mm
  • SKU: TCDB1110230-2
  • UPC: 6009675084036
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 273.90
Ex VAT: R 238.17
For 15 or more items, click to quote
Continious Rim Diamond blade 230mm
PROFESSIONAL
For cutting ceramic tiles and natural stone slabs
Professional Series Diamond Blade with Continuous Rim (non-segmented) for cutting ceramic tiles and natural stone slabs. 25.4mm bore size.