  • Model: TCDB1110200
  • Weight: 0.44kg
  • Dim: 226.00mm x 252.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB1110200
For 15 or more items, click to quote
Continious Rim Diamond blade 200mm
PROFESSIONAL
For cutting ceramic tiles and natural stone slabs
Professional Series Diamond Blade with Continuous Rim (non-segmented) for cutting ceramic tiles and natural stone slabs. Standard 22.23mm bore size to fit all makes of angle grinders.