  • Model: TCDB1110180
  • Weight: 0.36kg
  • Dim: 202.00mm x 4.00mm x 4.00mm
  • SKU: TCDB1110180
For 15 or more items, click to quote
Continuous Rim Diamond blade 180mm
PROFESSIONAL
For cutting ceramic tiles and natural stone slabs
Professional Series Diamond Blade with Continuous Rim (non-segmented) for cutting ceramic tiles and natural stone slabs. 25.4mm bore size to specific machines