  • Model: TCDB10300
  • Weight: 1.40kg
  • Dim: 375.00mm x 315.00mm x 7.00mm
  • SKU: TCDB10300
  • UPC: 6009675081264
R 1,175.90
Ex VAT: R 1,022.52
For 5 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Hot press and segmented.
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm