- Model: TCDB10115
- Weight: 0.12kg
- Dim: 172.00mm x 13.00mm x 13.00mm
- SKU: TCDB10115
- UPC: 6009675081226
TYPE:
Sintered and continuous
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm