  • Model: TCCS15014
  • Weight: 0.11kg
  • Dim: 155.00mm x 155.00mm x 80.00mm
  • SKU: TCCS15014
  • UPC: 6009515809447
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 138.90
Ex VAT: R 120.78
For 15 or more items, click to quote
Compounding sponge
Pattern: Standard
Density: Firm
Colour: Orange
Diameter: Ø150mm