  • Model: TCCS15014-5
  • Weight: 0.06kg
  • Dim: 176.00mm x 16.00mm x 16.00mm
  • SKU: TCCS15014-5
For 15 or more items, click to quote
Compounding sponge
Pattern: Waffle
Density: Soft
Colour: Black
Diameter: Ø150mm