  • Model: TCBP125C
  • Weight: 0.19kg
  • Dim: 200.00mm x 170.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCBP125C
  • UPC: 6009675084449
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 83.90
Ex VAT: R 72.96
For 15 or more items, click to quote
Backing pad
Rubber backing pad to be used with a drill
DIA: 125mm (5')
HOLES: No
ARBOR: Ø6mm