  • Model: TC872100
  • Weight: 0.16kg
  • Dim: 253.00mm x 78.00mm x 21.00mm
  • SKU: TC872100
For 15 or more items, click to quote
Buffing pad
Buffing pad density: Medium
Diameter: Ø150mm
Bore: Ø12.5mm