- Model: DT20230-3
- Weight: 0.62kg
- Dim: 252.00mm x 268.00mm x 268.00mm
- SKU: DT20230-3
- UPC: 6009515816124
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 179.90
Ex VAT: R 156.43
For 15 or more items, click to quote
Segmented diamond blade
Diameter: ø230mm
Bore: ø22.23mm