  • Model: DT10230-3
  • Weight: 0.62kg
  • Dim: 250.00mm x 52.00mm x 52.00mm
  • SKU: DT10230-3
For 15 or more items, click to quote
Continuous rim diamond blade
Diameter: ø230mm
Bore: ø22.23mm
Max rpm: 6,600 rpm
Order number Diameter Bore Style
DT10230-3 230mm 22.23mm Continuous