  • Model: DT10115-3
  • Weight: 0.12kg
  • Dim: 268.00mm x 2.00mm x 2.00mm
  • SKU: DT10115-3
For 15 or more items, click to quote
Continuous rim diamond blade
Diameter: ø115mm
Bore: ø22.23mm
Max rpm: 13,300 rpm
Order number Diameter Bore Style
DT10115-3 115mm 22.23mm Continuous