- Model: TCDP21000
- Weight: 0.04kg
- Dim: 156.00mm x 121.00mm x 4.00mm
- SKU: TCDP21000
- UPC: 6009515863616
R 263.90
Ex VAT: R 229.48
For 15 or more items, click to quote
TorkCraft - Dry Use Diamond Polishing Pad
Grit: #1000
Application:
The Tork Craft Dry use diamond polish pads 100mm is for marble and granite, choose from 50-3000 Grit. Optimized for polishing marble, granite and stone. Recommended to use polishing machine, Tork Craft option POL 06