- Model: TCDB70230
- Weight: 0.62kg
- Dim: 254.00mm x 270.00mm x 270.00mm
- SKU: TCDB70230
- UPC: 6009675088133
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø230mm
BORE: Ø22.23mm