- Model: TCDB20300-2
- Weight: 1.37kg
- Dim: 375.00mm x 315.00mm x 7.00mm
- SKU: TCDB20300-2
- UPC: 6009515819682
TYPE:
Laser weld and industrial segmented.
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm