  • Model: TCDB20300-16
  • Weight: 1.40kg
  • Dim: 375.00mm x 315.00mm x 7.00mm
  • SKU: TCDB20300-16
  • UPC: 6009515820183
R 1,728.90
Ex VAT: R 1,503.39
For 5 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm