- Model: TCDB1420115
- Weight: 0.12kg
- Dim: 126.00mm x 140.00mm x 140.00mm
- SKU: TCDB1420115
- UPC: 6009675084111
TYPE:
Laser weld and industrial segmented.
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm