  • Model: TCAK10020
  • Weight: 0.01kg
  • Dim: 148.00mm x 50.00mm x 1.00mm
  • SKU: TCAK10020
  • UPC: 6009515810061
R 10.90
Ex VAT: R 9.48
For 15 or more items, click to quote
Allen Key (Hex Key) 2.0 mm
Specifications
Size 2.0 mm