  • Model: T PH02150B
  • Weight: 0.04kg
  • Dim: 150.00mm x 6.00mm x 6.00mm
  • SKU: T PH02150B
  • UPC: 6009515831318
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 38.90
Ex VAT: R 33.83
For 15 or more items, click to quote
Phillips bit
Phillips Tip #: 2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length:
150mm