- Model: DP133505
- Weight: 14.70kg
- Dim: 47.00cm x 37.00cm x 24.50cm
- SKU: DP133505
- UPC: 6928073600061
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 2,685.90
Ex VAT: R 2,335.57
For 2 or more items, click to quote
Tags:
Drill Press
, 350W
, 13mm capacity
, Adjustable speed
, Adjustable table
, Workshop tools
, Power tools
DRILL PRESS 13MM 350W