- Model: CSLI14021
- Weight: 3.50kg
- Dim: 38.00cm x 15.00cm x 23.30cm
- SKU: CSLI14021
- UPC: 6976051786764
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 2,013.90
Ex VAT: R 1,751.22
For 2 or more items, click to quote
Tags:
20V
, Lithium-Ion
, Circular Saw
, Brushless Motor
, 140mm Blade
, 6300 rpm
, 50mm Cutting Depth
, Adjustable Bevel
, Battery Included
, Charger Included
20V PS+C/L CIRCULAR SAW 140MM KIT