  • Model: CAGLI221153
  • Weight: 1.98kg
  • Dim: 32.50cm x 12.40cm x 10.70cm
  • SKU: CAGLI221153
  • UPC: 6942141806582
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 855.90
Ex VAT: R 744.26
For 5 or more items, click to quote
20V PS+C/L B/L GRINDER 115MM 1200W