  • Model: ALP6480190
  • Weight: 0.26kg
  • Dim: 36.00mm x 50.00mm x 50.00mm
  • SKU: ALP6480190
  • UPC: 9002741212248
R 981.90
Ex VAT: R 853.83
For 10 or more items, click to quote
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS
DIN 338 RN - REDUCED SHANK
ø 19,0 mm jobber drill bit reduced shank - 12,5 x 30 mm Shank
Strengths
  • 30% faster
mm
ALP6480190 19,0 mm 198 mm 135 mm 118° Ø 12,5 mm x L 30 mm