  • Model: ALP6480170
  • Weight: 0.20kg
  • Dim: 14.00mm x 42.00mm x 42.00mm
  • SKU: ALP6480170
  • UPC: 9002741211920
R 679.90
Ex VAT: R 591.22
For 10 or more items, click to quote
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS
DIN 338 RN - REDUCED SHANK
ø 17,0 mm jobber drill bit reduced shank - 12,5 x 30 mm Shank
Strengths
  • 30% faster
mm
ALP6480170 17,0 mm 184 mm 125 mm 118° Ø 12,5 mm x L 30 mm