  • Model: ALP6400150
  • Weight: 0.14kg
  • Dim: 267.00mm x 15.00mm x 15.00mm
  • SKU: ALP6400150
For 15 or more items, click to quote
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS
DIN 338 RN - REDUCED SHANK
ø 15,0 mm jobber drill bit reduced shank - 9,5 x 30 mm Shank
Strengths
  • 30% faster
mm
ALP6400150 15,0 mm 169 mm 114 mm 118° Ø 9,5 mm x L 30 mm