  • Model: ALP6400135
  • Weight: 0.12kg
  • Dim: 24.00mm x 50.00mm x 50.00mm
  • SKU: ALP6400135
For 15 or more items, click to quote
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS
DIN 338 RN - REDUCED SHANK
ø 13,5 mm jobber drill bit reduced shank - 9,5 x 30 mm Shank
Strengths
  • 30% faster
mm
ALP6400135 13,5 mm 160 mm 108 mm 118° Ø 9,5 mm x L 30 mm