  • Model: ALP6400130
  • Weight: 0.09kg
  • Dim: 146.00mm x 13.00mm x 13.00mm
  • SKU: ALP6400130
For 15 or more items, click to quote
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS
DIN 338 RN - REDUCED SHANK
ø 13,0 mm jobber drill bit reduced shank - 9,5 x 25 mm Shank
Strengths
  • 30% faster
mm
ALP6400130 13,0 mm 151 mm 101 mm 118° Ø 9,5 mm x L 25 mm