  • Model: ALP6400125
  • Weight: 0.09kg
  • Dim: 260.00mm x 12.50mm x 12.50mm
  • SKU: ALP6400125
For 15 or more items, click to quote
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS
DIN 338 RN - REDUCED SHANK
ø 12,5 mm jobber drill bit reduced shank - 9,5 x 25 mm Shank
Strengths
  • 30% faster
mm
ALP6400125 12,5 mm 151 mm 101 mm 118° Ø 9,5 mm x L 25 mm